Marmaris satılık emlak

Satılık Müstakil Bina 
Marmaris merkezde çarşı yanı iki katlı müstakil bina şatışa çıkarıldı. 20 yaş üzerindeki eski bina yıkılarak yerine yenisi yapıldığında ikişer adet dükkan, daire,dubleks daire olmak üzere altı tane ayrı tapulu mülk sahibi olmak mümkün. İstenirse komple üç katlı işyeri yapılabilir. Ya da metrajları geniş tutularak iki konut ve bir dükkan elde edilebilir. İmar planındaki yeri bitişik nizamdır. Şirketimiz araçılığı ile emlak yerinde gösterilir bilgi verilir.

Merkezde satılık arsa var mı?
Malesef  satılık parsel kalmadı. Eski binalar yıkılarak arsa elde ediliyor. Aslında doğal olarak dönüşüm yaşanıyor. Nitekim bu özelliklerde emlakların bulunması  da güç olmaktadır.  Belli bir süre ardından süreç giderek daralan devinim içine girecek görünüyor. Konut kredisi faiz oranlarında yeniden düşme görülmesi sektörde nisbi hareketlilik getirdi. 2014-2015 inşaat sezonunun daha dinamik olacağı beklenmektedir.

Gonenc Emlak
20 yıl üzerinde Marmaris emlak sektöründe profesyonel danışmanlık hizmeti veriyoruz. Merkezde ve özellikle deniz manzaralı daireler emsallerine göre daha hızlı satılmaktadır. Hatta inşaat aşamasında satışların gerçekleştiği görülmektedir. İç kesimlere doğru gidildikçe, yani sahilden uzaklaştıkça, satış gerçekleşme oran katsayısı düşmektedir. Portföyümüzde sürekli olarak güncellenene 700 adet emlak ilanı 3000 üzerinde resim ile yayındadır. İlan seçeneklerini görmek için buradan Marmaris Emlak linkine tıklayınız. Pusulanız doğru bilgi olsun.
Kemal Gonenc


Mugla Marmaris Satılık Merkezde Komple Bina


Yorumlar

Kemal Gonenc dedi ki…
Satış etiket fiyatı 750.000-TL'dir.